Tanečno športový klub GRIMMY

TK GRIMMY je registrovaným členom Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ), sekcie IDO tance.

V roku 2019 klub získal dokopy 218 medaily na 20 súťažiach Slovenského pohára, Majstrovstvách SR, Majstrovstvách sveta, Európy a na Svetovom pohári v kategóriách HIP-HOP, DISCO DANCE, DISCO SHOW, STREET SHOW, DISCO FREESTYLE.

GRIMMY súťažili okrem Slovenska aj v Nemecku, Taliansku a Česku. GRIMMY zberal v roku 2019 úspechy aj na medzinárodnej scéne: 3 tituly majstra sveta, 5 titulov majstra eúrópy a tiež titul Majster majstrov 2019 udelený medzinárodnou porotou Judges choice.

Medzi najúspešnejších reprezentantov klubu v roku 2019 patrili: Nicolas Smrek – najúspešnejší sólista a Samuel Žažo s Nelli Benkovou ako najúspešnejšie duo.

"V roku 2019 klub získal dokopy 218 medaily na 20 súťažiach Slovenského pohára, Majstrovstvách SR, Majstrovstvách sveta, Európy a na Svetovom pohári."

ŠŠK SLŠ Prešov

(hádzaná, mladšie dorastenky)

Majsterky Slovenska, tréner Adam Dvorščák.

ŠŠK SLŠ Prešov

(hádzaná, staršie dorastenky)

Majsterky Slovenska, tréner Maroš Vikartovský.

Tatran Prešov

(hádzaná, mladší dorastenci)

Mladší dorastenci pod vedením trénera Mareka Gernáta získali v minulej sezóne domáce majstrovské tituly, následne na turnaji o Československý pohár v Trebišove pridali v konkurencii dvoch najlepších slovenských a českých tímov strieborné medaily.

Tatran Prešov

(hádzaná, starší dorastencí)

Starší dorastenci, z ktorých viacerí úspešne účinkovali aj v slovenskej extralige, vybojovali pod taktovkou trénera Stanislava Kolpáka vicemajstrovský titul a v meraní síl s najlepšími českými tímami v rámci Československého pohára obsadili konečné 3. miesto.

Laureáti predchádzajúcich ročníkov